Belle-arti

Home

O nas

Usługi

Pracownicy

Galeria

Polecamy

News

Kontakt


Księga gości

Rezerwacja

RezerwacjaBelle-arti

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

- Ralph Waldo Emerson -


Frima Belle Arti została powołana do życia z początkiem roku 2008. Powstała z incjatywy wieloletniej fryzjerki Sylwii Drobnicy. Zdobyta wiedza i praktyka pozwoliła na urzeczywistnienie marzeń o posiadaniu własnej firmy fryzjerskiej.

Zmieniające się gusta i trendy wymagają od firm głębokiej analizy wszystkich procesów na drodze dostarczania wartości klientom. Świadomość zachodzących zmian i głęboka analiza wszelkich trendów to podstawa na drodze budowania skutecznych planów działania. Tak postrzegana jest również działalność niniejszej firmy.
Oczywiście zdajemy sobię sprawę, iż wszystkie poruszone wyżej zagadnienia wymuszają od nas ciągłego doskonalenia umiejętności, poszerzania wiedzy z zakresu fryzjerstwa, trendów mody i nowoczesnego zarządzania. Wszystkie te działania służyć mają zaoferowaniu marki fryzjerskiej zaspokajającej najbardziej wyszukane potrzeby ludzkiego umysłu.

Państwa piękno i włosy stanowią dla nas "materiał twórczy".

Naszą ambicją jest oferowanie usług fryzjerskich na wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Pragniemy, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo, a nasze umiejętności i wiedza była dla Państwa inspiracją do zmian.

Misja firmy Belle Arti:

Nowo powstała firma pragnie dostarczać w sposób bardzo zorganizowany i dający optymalne zadowolenie swoim klientom usługi fryzjerskie. Dostarczanie nie tylko samej usługi lecz również wartości dodanej:

  • poczucia piękna;
  • poczucia indywidulaności;
  • poczucia atrakcyjności;
  • fachowości i doradztwa;
  • innowacyjności.

Cele firmy Belle Arti:

Naszym nadrzędnym celem podporządkowującym wszystkie działania jest

- Budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy -