Belle-arti

Home

O nas

Usługi

Pracownicy

Galeria

Polecamy

News

Kontakt


Księga gości

Rezerwacja

RezerwacjaBelle-arti

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie...

- Ralph Waldo Emerson -

News

W tym miejscu przeczytacie Państwo o wszystkich ważnych wydarzeniach z życia studia Belle Arti. Zapraszamy do częstego odwiedzania niniejszej strony.

 
 

Wielowymiarowy Baleyage - Colorgraphics2 MATRIX

dodano dnia: 2008-06-25 22:28
 

Wielowymiarowy Baleyage
Unikalny na Polskim rynku system do wykonywania wielowymiarowych blond pasemek w jednym czasie. To potrójna formuła ROZJAŚNIANIA, TONOWANIA ORAZ PODWÓJNEJ PIELĘGNACJI! Wielowymiarowy Baleyage Colorgraphics2 tworzy neutralny, zimny lub ciepły odcień dzięki jednemu unikalnemu systemowi. 6 pigmentów neutralizuje lub wzmacnia kolor w trakcie rozjaśniania, to jednostopniowy system rozjaśniania włosów nawet do 7 tonów.

Colorgraphics2 to podwójny system pielęgnacyjny łączący formułę tonującą zawierającą kwasy Omega 3 & 6 oraz puder rozjaśniający wzmocniony Prowitaminą B5, które pomagają wygładzić i chronić włosy w procesie rozjaśniania. Włosy są zdrowe i wzmocnione. Niezwykle delikatny środek do rozjaśniania włosów nie zawiera amoniaku. Brak możliwości przesuszenia włosów. Dzięki podwójnemu systemowi pielęgnacyjnemu pasemka można wykonywać nawet na włosach przesuszonych czy zniszczonych, a ich kondycja po zastosowaniu wielowymiarowego Baleyagu poprawia się.

Czytano: 4031 razy.
 
 

Pozostałe wiadomości: